Koszyk

O sklepie internetowym VisciolaFashion | Dowiedz się więcej

Firma VisciolaFashion została założona w 2010 r.

VisciolaFashion

Do założenia sklepu internetowego VisciolaFashion zainspirowała nas wieloletnia fascynacja światem mody oraz to, jak szybko zmieniają się panujące trendy w dzisiejszym świecie. Innym powodem, dla którego powstaliśmy jest fakt, iż pragnęliśmy, aby produkty sprzedawane w naszym sklepie stały się dostępne dla wszystkich mieszkańców naszego kraju posiadających dostęp do internetu. Jednym z naszych celów jest spopularyzowanie odzieży znanych marek w całej Polsce i dotarcie do jak największej rzeszy odbiorców. Nie bez znaczenia jest także wygoda naszych Klientów - wszak nie każdy chce wykorzystywać swój cenny czas na wyprawy do centrów handlowych i przeznaczać go na wielogodzinne zakupy.

VisciolaFashion

Najważniejszym jednak zjawiskiem jest to, że ciągle na polskim rynku jest mało sklepów z elegancką, markową odzieżą, które funkcjonowałyby w internecie. Faktem jest, że internet staje się w naszym kraju coraz powszechniejszy i coraz więcej Polaków ma do niego zaufanie, jako do szybkiego, wygodnego, a przede wszystkim bezpiecznego medium. Wierzymy, że ulokowanie naszej działalności właśnie w internecie pozwoli zrealizować wspomniane wyżej cele.

VisciolaFashion

Naszymi znakami rozpoznawczymi są: wysoka jakość oferowanej odzieży, niebanalne kroje i wzornictwo, a przede wszystkim rozsądna cena. Staramy się być jak najbardziej rzetelni w tym, co robimy, a zamówienia naszych Klientów realizujemy niezwłocznie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo i poufność, tak cenione przy dokonywaniu transakcji w internecie. Przestrzegamy przy tym wszelkich procedur prawnych w zakresie ochrony prywatności i praw konsumentów.

VisciolaFashion

Zachęcamy naszych Klientów do dokładnego czytania opisów znajdujących się przy każdym produkcie. Oszczędzi to Państwa czas, jak również  umożliwi uniknięcie wszystkich komplikacji związanych ze zwrotem/ wymianą nietrafnie zakupionego towaru.

VisciolaFashion

W ofercie sklepu VisciolaFashion odnajdą Państwo renomowane i światowe marki, takie jak:

Hugo Boss Tommy Hilfiger Rinascimento Joop! Ralph Lauren

Versace Fracomina Guess Calvin Klein Lacoste

Dolce&Gabbana Moschino Diesel

i wiele, wiele innych...

 

Serdecznie zapraszamy!

 

e-Commerce Polska

1