VisciolaFashion Opinie z ekomi-pl.com

Zwroty i wymiana towaru zakupionego w sklepie VisciolaFashion

Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez wskazania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. Poniżej odnajdą Państwo krótką instrukcję, w jaki sposób należy tego dokonać:

1

- w celu zwrotu/wymiany prosimy wysłać pismo z wypowiedzeniem na adres: VisciolaFashion ul. Kościuszki 32 05-850 Ożarów Mazowiecki lub e-mail na adres: info@visciolafashion.com.

1

- po otrzymaniu pisma, obsługa sklepu skontaktuję się z Państwem w celu ustalenia szczegółów zwrotu/wymiany.

1

- w następnym kroku zostaną Państwo poproszeni przez obsługę sklepu, o odesłanie artykułu na podany przez pracownika adres. 

1

- po otrzymaniu artykułu, w najszybciej możliwym czasie wpłacona kwota za zamówienie zostanie przelana na podany numer konta lub zwracany towar zostanie wymieniony na wybrany w ramach ustaleń między sklepem, a klientem sklepu.

 

Jako członek Izby Gospodarki Elektronicznej zachęcamy do korzystania z platformy mediacjeeizby.pl – do prowadzenia pozasądowego rozwiązywania sporów pomiędzy konsumentami a przedsiębiorcami będącymi członkami e-Izby. W celu złożenia skargi należy wypełnić elektroniczny formularz skargi dostępny online na platformie mediacjeeizby.pl.

 

Szczegółowe informacje odnośnie zwrotów dostępne są w regulaminie.

 

 

 

 

Szybki kontakt
NEWSLETTER

Dowiedz się o promocjach i nowościach, jako pierwszy!

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.